Sídlo společnosti

Zvyšte jednoduchým a účinným způsobem prestiž vaši firmy. Zvolte virtuální sídlo společnosti a začněte pracovat se zkušenými profesionály svého oboru. Díky virtuálnímu sídlu společnosti se navíc můžete zbavit nepříjemného papírování. Není to však zdaleka všechno.

Pronajmeme vám  virtuální sídlo na lukrativní adrese v Praze, což pro vaši firmu bude skvělá vizitka. Virtuální sídlo na atraktivní adrese v Praze zvyšuje důvěryhodnost vaší firmy, díky čemuž máte jedinečnou příležitost zapůsobit na důležité obchodní partnery a podpořit úspěch vaší společnosti. Získáte nejen virtuální sídlo s obchodní adresou v Praze, ale také máte možnost zde přijímat svou poštu. Zajistíme vám přijímání pošty, vyřídíme za vás telefonáty a provedeme další služby.

 

Obrátíte-li se na nás, získáte sídlo společnosti v Praze na lukrativní adrese z naší nabídky, kompletní služby virtuální kanceláře a to vše za velice výhodných cenových podmínek.

Proč virtuální sídlo u nás:

  • Nabízíme možnost využít reprezentativní prostory pro jednání či schůzku s obchodním partnerem.
  • Postaráme se o přebírání a přeposílání veškeré pošty včetně informování o došlých zásilkách.
  • Garantujeme rychlé, spolehlivé a profesionální jednání za bezkonkurenční cenu.
  • Nabízíme možnost uspořádat větší jednání za využití moderní techniky.
  • Postaráme se o vyřizování vzkazů a hovorů školenou telefonistkou.

 

Neváhejte a obraťte se na nás s požadavkem virtuálního sídla společnosti, zajistíme vám sídlo společnosti v atraktivní lokalitě, čímž se zvýší vaše prestiž a důvěryhodnost a máte tak jedinečnou možnost zapůsobit na své obchodní partnery!

16. 6. 2015

Založení sro

Založení sro ...více

Prodej ready made společností ...více

Zobrazit archiv